Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-08-06 09:47:36

Wesoła

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 8
Punktów :   

szczegóły

Hej, z okazji wolnej chaty zapraszamy do nas na imprezę. Żeby nie było nudnawo ani tak jak zwykle propozycja imprezy w stylu azjatyckim ( wyłączając Indie) czyli jedzonko, muzyka, wystrój,ubiór, filmy z żółtego kontynentu. Proponuje aby każdy zrobił coś do jedzenia i oczywiście w miarę możliwości przebrał się ( tzn. ubiór azjatycki). Termin proponuje piątek 10 sierpnia godz. ok. 20. Piszcie na forum jakie macie pomysły aby jedzonko się nam nie powtarzało. Ja chciałabym zrobić chińskie ciasteczka z wróżbą.

Offline

#2 2012-08-06 10:25:42

Żurek

Gość

Re: szczegóły

no wreszcie mogę coś napisać
filmy jakieś się znajdą (tylko nie bruce lee, jackie chan i takie inne karate bo tego nie cierpię:/ ) muzyki azjatyckiej raczej nie mam ale jeszcze poszukam...
a propos jedzenia to myślałam, że Wesołki zrobicie jakieś sushi, bo wiem, że macie już całe wyposażenie do tego, a fajnie byłoby zjeść coś takiego coś do jedzenia wyprodukuję tylko jeszcze nie wiem co, ale największy problem mam z ubiorem... kompletnie nie mam pojęcia co na siebie włożyć nawet nie mam odpowiedniego szlafroka

#3 2012-08-06 10:38:03

Wesoła

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: szczegóły

sushi zależy od Wesołka, on się w tym specjalizuje
na stój to też na razie nie mam pomysłu

Offline

#4 2012-08-06 12:47:16

???

Gość

Re: szczegóły

Nareszcie mi się udało ogarnąć to forum. Grrr... Nam wstępnie pasuje. Nie wiem czy gdzieś dostanę Sake, ale jeśli tak to przyniesiemy Obecność jeszcze potwierdzę. Jeśli pozytywnie to napiszę co oprócz picia możemy zaoferować do jedzenia, choć ostatnio zaganiani jesteśmy, więc nie wiem czy coś skomplikowanego się uda. Tym bardziej, że to piątek. No, ale będziemy kombinować jak co. Dzięki i pozdro!

#5 2012-08-06 12:58:23

Wesoła

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: szczegóły

Jeśli ktoś miałby ochotę skorzystać z noclegu to jak najbardziej nie ma problemu, wystarczy jakiś swój śpiworek zabrać ze sobą.

Offline

#6 2012-08-06 18:47:07

Agata

Gość

Re: szczegóły

Mam nadzieję, że mój śpiworek będzie u Was,ale nie zgłaszam chęci noclegu .

#7 2012-08-06 18:53:33

Żurek

Gość

Re: szczegóły

Żarcie azjatyckie, to głównie "chińszczyzna" (chyba, że Wesoł zrobi nam sushi:> ) co byście powiedzieli gdyby każdy zrobił farsz czyli np kurczak w sosie słodko-kwaśnym i oddzielnie już u Wesołów ugotowalibyśmy ryż i np makaron sojowy. wtedy można by sobie nakładać co się chce i robić własne mixy.
Ja myślę o zrobieniu czegoś takiego: http://duringthefreetime.blogspot.com/2 … tkami.html
nigdy jeszcze tego nie robiłam więc przetestuję na Was ale mam ochotę na kreweteczki
Co Wy na to?

#8 2012-08-06 19:29:55

aga

Gość

Re: szczegóły

hej!
my oczywiście będziemy. nie wiem jeszcze czyt sami czy z synem naszym Jędrzejem. jak z małym to na noc. damy jeszcze znać.strój dla siebie mam, K. jak zawsze się nie przebierze (może zmuszę go do ubrania odpowiedniej czapeczki bo takową mamy, oraz żółtej koszulki;)) Marta, jak wymyślisz jakiś szlafroczek albo tunikę to ja mam fajny pas obi. nie mam pomysłu na przebranie dla J. jak będzie upał to przyjdzie w samej pieluszce i będzie zawodnikiem sumo.
Co do jedzenia przychylam się do propozycji Marty. Ja mogę zrobić jakiś słodko kwaśny z kurczakiem, ale to jeszcze sprecyzuje.
na picie nie mam innych pomysłów niż sake, trzeba by poczytać. może mają piwo na ryżu ważone.

#9 2012-08-06 19:38:16

aga

Gość

Re: szczegóły

właśnie sobie przypomniałam że przecież mam mnuuuustwo ciuchów z motywem gejszy (mój licencjat z grafiki). rzeczy nie mają kroju związanego ze strojem japońskim ale prawie na każdej sztuce jest wielki łeb gejszy. wszystkie w kolorach białym, czarnym i czerwonym. stroje tylko dla Pań, choć jak sobie przypomnę Szymona na Halloween to kto wie możne skorzysta. Zainteresowanych proszę o tel.

#10 2012-08-07 08:54:26

Żurek

Gość

Re: szczegóły

Aguś chętnie skorzystam jeśli masz coś dla mnie do ubrania bo nie mam nic azjatyckiego ani pseudo-azjatyckiego co mogłoby się nadawać.
Co byście powiedzieli na zakupienie pałeczek zamiast sztućców? na allegro jest 10par za 10zł (a 50par za 13zł!) ale chyba nie będziemy tam kupować bo nie wiadomo kiedy przesyłka dojdzie... Czy ma ktoś w okolicy jakiś chiński market albo wiem gdzie można by kupić takie pałeczki i nie zbankrutować;) ?

#11 2012-08-07 09:53:58

Wesoła

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: szczegóły

Jeden chiński market rozwali przed Euro. A w Ikei nie ma pałeczek?

Offline

#12 2012-08-07 11:18:28

Żurek

Gość

Re: szczegóły

na stronie ikei nie znalazłam.. kurcze gdzie jeszcze można by je kupić?

#13 2012-08-07 12:16:13

Wesoła

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: szczegóły

Może mają w selgrosie na półce z produktami do sushi.
Wesoł stwierdził, że zrobi, ale na razie fochuje i ktoś musi go jakoś przekonać.

Offline

#14 2012-08-07 13:11:05

aga

Gość

Re: szczegóły

my mamy zestaw pałeczek i serwetek na 6 osób. to zabierzemy, wejdę też do marketu chińskiego w Swarzędzu ale wątpię by mieli. specjalizują się raczej w bieliźnie i skarpetkach.

#15 2012-08-08 16:54:41

sz

Gość

Re: szczegóły

A zapraszaliście Sobola z Narzeczoną?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwstizmagisterka1.pun.pl www.great-anime.pun.pl www.skuterek-forum.pun.pl www.europeistyka-pg.pun.pl www.undeadshadows.pun.pl